Правила носіння газового балончика Терен 4М

pravila-nosinnya-gazovogo-balonchika-teren-4mЄ кілька нехитрих правил носіння газового балончика Терен 4М

1. Зброя — в нашому випадку газовий балончик — завжди має бути при собі. Носіння в сумці або рюкзаку робить його наявність безглуздим.

2. Зброя повинна бути легко доступним. Якщо ви тримаєте його у внутрішній кишені під двома блискавками, то ви робите його носіння безглуздим.

3. Для носіння є спеціальні системи. Можна використовувати для перенесення м’які підсумки для пістолетних магазинів.

4. Якщо ви носите балончик в «системі» або в підсумці, то носити ви його будете на поясі. Положення газового балончика на ремені ви вибираєте самі виходячи зі зручності в постійному носінні, і виходячи з того, в якому положенні ви тренуєтеся його витягати.

Перед тим, як купить газовый баллончик, потрібно врахувати, що для носіння ГБ можна також використовувати зручний і легко доступний кишеню. Під зручністю і доступністю мається на увазі, що ви повинні в змозі отримати газовий балончик з будь-якого положення, в якому б ви не знаходилися. Так само постаратися вибрати той кишеню, який важче буде заблокувати у разі нападу. Так само в кишені не повинно бути ніяких сторонніх предметів. І само собою, ніяких ретракторов і фіксаторів.

Тренування по вилученню

Тренування з вилучення — це обов’язковий елемент володіння будь-яким засобом самооборони. Починаючи від пістолета, закінчуючи тактичної ручкою. Газовий балончик в цьому сенсі нічим не відрізняється від інших засобів. Перше, що ви робите перед тим, як почати тренування з вилучення зброї — знаходите зручне розташування балончика на тілі. Не важливо, буде це ремінь, або кишеню куртки або штанів.

Головний момент, за яким потрібно стежити при тренуваннях — це правильних охоплення та утримання балончика в процесі вилучення, і відповідно — правильне утримання в момент застосування.

Знову ж правильним утриманням в даному випадку вважається щільний обхват балона мінімум двома пальцями (хоча анатомічно хват балона вважається природним на 4 пальці), в разі балончика малої місткості. Великий палець лежить на клавіші розпилення, сопло направлено від себе в бік нападника. Якщо в процесі вилучення у вас відбувається зрив утримання, розворот сопла балона в сторону від мети, або ви промахується великим пальцем мимо клавіші, значить вам варто спочатку переглянути місце носіння балона, а так само приділити більше уваги процесу вилучення.

Поспішати не треба, перші кілька десятків разів це рух виконується повільно і неквапливо з аналізом і розумінням кожного етапу: намацування — охоплення — початок вилучення — повне вилучення — введення в стан для застосування. З поступовим збільшенням швидкості.

Для того, щоб уникнути випадкового розпилення можна використовувати предмет, схожий розмірами, або тренувальний газовий балончик. Майте на увазі, що тренування залежать від сезону, в зв’язку зі зміною переносної одягу.

Якщо ви носите балон цілий рік, вам необхідно відпрацювати носіння і витяг незалежно від того, у що ви одягнені. Так само не забувайте, що ефективність газових балончиків залежна від температури повітря. При мінусовій температурі їх ефективність швидко знижується до нульової. Тому постарайтеся зробити так, що б газовий балончик знаходився в теплі при носінні. Від двох-трьох секунд на холодному повітрі в процесі застосування з ним нічого не трапиться.

Комментарии запрещены.