Реле контролю напруги

Для того, щоб електричні прилади функціонували успішно і тривалий час, необхідна безперебійна подача струму. Не заглиблюючись у фундаментальні закони, які вивчають матерію і взаємодію людини з природою, згадаємо, що дана фізична величина (струм) характеризується кількома показниками, серед яких одним з головних є напруга. Саме від його стабільності і сталості величини залежить якість електричної енергії, споживаної приладами та обладнанням, а внаслідок цього і їх нормальна і безпечна робота.

Спеціальні захисні пристрої, що допомагають при нестабільності електричної напруги

Зниження або підвищення номінальної напруги в мережах шкодить успішному функціонуванню електроприладів, погрожуючи виведенням його з ладу або навіть займанням. Для того, щоб уникнути негативних наслідків, які можуть виникнути при нестабільності даної фізичної величини, існують спеціальні захисні пристрої, основна мета яких — швидке відключення живлення електротехнічного обладнання при стрибкоподібній напрузі. Даний прилад називається реле. Для того, щоб убезпечити обладнання, або побутові прилади і уникнути неприємностей, достатньо просто купити реле напруги в україні.

/>

Суть його роботи полягає в наступному: як тільки в електричному ланцюзі виникає пікове відхилення напруги від номінальної величини, даний пристрій вмить обезструмлює мережу. Отже, реле напруги відноситься до категорії захисних пристроїв, що підключаються до мережі і що складаються з сукупності електронного елемента, який здійснює контроль за самою напругою і силової частини, що відповідає за відключення подачі струму, зібраних і об’єднаних одним корпусом. Як тільки в електричному ланцюзі відбудеться стабілізація і відновляться нормальні показники, відбудеться автоматичне відновлення живлення.

При необхідності, реле напруги можна налаштовувати із зазначенням тимчасового періоду, який виробляє затримку підключення електричного струму від трьох до шестисот секунд. Цей фактор дуже важливий особливо для того обладнання, якому можна завдати шкоди частими повторними включеннями. Якщо у зовнішній мережі станеться ситуація, пов’язана з перевантаженням, перекосом фаз або обривом нульового проводу, то реле напруги легко виконає свою функцію захисту і попередить можливі негативні наслідки.

Реле напруги — надійний захисний пристрій!

/>

/>

Комментарии запрещены.