Що таке і для чого потрібна система управління виробництвом MES

Якщо вас цікавить система управління виробництвом автоматизована (або АСУП), значить, вас не влаштовує якість технологічних процесів вашого бізнесу, або ви хочете, щоб промисловерозвитоквашого підприємства в Україні вийшло на новий, більш сучасний і конкурентоспроможний рівень роботи. Як би там не було, автоматизація на виробництві — це завжди великий і продуктивний крок у розвитку підприємства, який дозволяє поставити під максимальний контроль всі виробничі завдання за допомогою всього однієї системи, перетворити їх управління в зрозумілий, простий і доступний процес і звести до мінімуму залученість людини в виробництво. Програма АСУ дозволяє компанії не просто автоматизувати виробничі функції підприємства, знижуючи показники помилок до мінімуму, але і відкриває безліч інших перспектив.

Що таке MES

Технічно, система управління виробничими процесами — це IT-рішення, яке відображає, контролює і управляє складними виробничими процесами та інформаційними потоками в цехах. Автоматизована програма відстежує і збирає в режимі реального часу інформацію про все життєвому циклі виробництва, починаючи з моменту випуску замовлення і закінчуючи доставкою продукту. І в певному сенсі навіть допомагає особам, які приймають рішення, зрозуміти поточну ситуацію в цеху і вжити своєчасних заходів для оптимізації виробничого процесу та засобів, необхідних для цього.

Навіщо вам це потрібно

Система управління виробництвом — це автоматика абсолютно у всіх питаннях виробництва. Тому хороша і надійна MES здатна допомогти в багатьох профільних питаннях на підприємстві:

  • Диспетчеризація і виробництво

Програма автоматизації виробництва записує і управляє потоком виробничого процесу в формі замовлень, партій і т. Д. Крім того, вона також підтримує інформацію про пов’язаних робочих центрах, технологічних осередках та персонал.

  • Управління якістю

Система надає результати перевірки якості в реальному часі, зібрані в цеху для виявлення проблем, своєчасних профілактичних заходів і забезпечення якості продукції.

  • Управління процесами

Автоматизація виробництва в Україні відображає робочий процес і забезпечує підтримку прийняття рішень операторами для виправлення і поліпшення внутрі процесорних операцій.

  • Відстеження процесів

Автоматизація процесів виробництва відображає в реальному часі статус робочих процесів. Він включає в себе всю інформацію про персонал, використовуваних матеріалах, стадіях розробки і т. Д.

Як бачите, основна задача автоматизації — максимально спростити роботу підприємства, зробити її зрозумілою і продуктивною. І якщо ви хочете і далі залишатися конкурентоспроможними на сучасному ринку, варто задуматися про впровадження MES вже сьогодні.

Комментарии запрещены.