Стильний офісний одяг для корпорацій

Щоб всіх робітників вашої організації одягнути в єдиному корпоративному стилі, пропонуємо звернутися до нашої компанії «GREHORI TEXTILE». Маючи власне виробництво, команду професійних фахівців та всі необхідні матеріально-технічні ресурси, ми шиємо сучасний одяг для працівників корпорацій, готельного бізнесу, ресторанів, супермаркетів, промислових підприємств, сервісних установ, виконуючи завдання будь-якої складності у кращому вигляді.

Щоб створювати практичний і естетично привабливий корпоративний одяг, наші спеціалісти практикують індивідуальний пошив офісного чи іншого гардеробу з урахуванням напрямку діяльності замовника, умов праці персоналу, затверджених брендових кольорів і вимог встановленого дресс-коду. До нас звертаються, якщо потрібен функціональний і одночасно презентабельний одяг для працівників банку, юридичних або нотаріальних контор, IT-компаній, медичних чи спортивних центрів та не тільки.

Виготовлення одягу для працівників компаній

Діловий стиль сьогодні є популярним напрямком у пошитті одягу для працівників компаній. Наші дизайнери і конструктори одягу кожному клієнту пропонують оптимальні варіанти фасонів, ексклюзивні або класичні ескізи костюмів. Саме тому вироби «GREGORI TEXTILE» підкреслюють неповторний імідж підприємства, надають персоналу змогу одягатися у зручні і стильні речі, що не сковують рухів, не спричиняють дискомфорту. На ваше замовлення ми шиємо корпоративний одяг будь-якого типу:

· сорочки з різною довжиною рукавів;

· блузи;

· футболки поло;

· сукні, сарафани;

· костюми (брючні чи зі спідницями);

· жакети;

· брюки, бріджи.

Якщо одяг потрібен для працівників ресторанного бізнесу, то ми пропонуємо практичні і вишукані фартухи, кітелі для барменів у обраному стилі. Для медперсоналу, ветеринарних лікарів, майстрів салону краси ми шиємо якісні халати і брючні костюми. При необхідності розробити стильний одяг для робітників спортивного клубу, фітнес центру ми запропонуємо зручні футболки і штани. Зверніть увагу на те, що конструктори одягу нашої компанії підбирають відповідні аксесуари, пропонуючи краватки, метелики, хустки, головні убори.

Чому пошиття одягу замовляють в «GREHORI TEXTILE»?

Фахівці «GREHORI TEXTILE» — це провідні спеціалісти з високою кваліфікацією, багаторічним досвідом, креативним мисленням, які мають у розпорядженні сучасне обладнання, відмінний текстиль від перевірених виробників. Тому, замовляючи створення фірмового гардеробу у нас, клієнти отримують приємні переваги, серед яких:

· індивідуальний підхід з можливістю розробки концепції одягу і фасонів, обрання влучної кольорової гами;

· підбір кращого текстилю, високоякісної фурнітури, декоративних елементів;

· можливість створення декількох зразків на вибір;

· можливість виїзду конструктора одягу для демонстрації варіантів виробів, розробки ексклюзивних ескізів, зняття мірок;

· попередній прорахунок вартості замовлення;

· доступні ціни на високоякісну продукцію.

Також є важливим те, що ми пропонуємо корпоративний одяг у широкому асортименті. У нас ви завжди можете замовити пошиття уніформи для адміністраторів, кухарів, покоївок, медсестер і лаборантів, офіціантів і барменів, продавців і персоналу клінінгової сфери. При цьому вироби обов’язково задовольнять потреби кожного працівника у зручності, комфорті носіння, практичності.

Як замовити офісний гардероб?

Для оформлення замовлень на пошиття стильного офісного гардеробу, одягу для співробітників супермаркетів, промислових корпорацій, банківських установ, зв’яжіться з нами у зручний спосіб. Ми допоможемо:

· обрати стиль, який зробить корпоративний одяг перевагою вашої організації;

· обрати текстиль, фурнітуру, аксесуари з високою якістю, тривалістю збереження первинної форми, кольору, цілісності;

· пошити речі у відповідності з дресс-кодом, сезонністю (за необхідністю).

Визначити вартість вашого замовлення та терміни виконання ви можете, зателефонувавши менеджерам «GREHORI TEXTILE». Дзвоніть, щоб домовитися про зустріч чи виїзд до вашої установи професійного конструктора одягу.

Комментарии запрещены.